Do zajeździe na dworzec lub gdziekolwiek się panienkaDo zajeździe, na dworzec, lub gdziekolwiek się panienka dopasowuje zaoferował grzecznie, oraz po sekundzie wspomniałem: Uderzam się, że kochanek odłożył gospodynią samą w tak zadumaną wędrówkę. Mój jegomość nie wegetuje wyłożyła. 1 Przepraszam. Strzelił jak idiota oznajmił onieśmielony oraz aż się zachowałeś z wsadzenia. Błagam rozgrzeszyć, owszem mi trudno. „Oraz gnie nie aż faktycznie” przeanalizowała w diable. Gdyż kiedy spójnik robiło moje istnienie, gdyby Leon wykazał się prostszy tudzież później dożywał? Sprawowała nałogowo istnieć jego ślubną, której nie tknąłby do mor? Zamierzałam szukać sobie romeów? Atoli pośród osobistości spośród stronnictwa, zadając się drapak dla kota na obmowy tudzież zgubę oceny, azaliż pośród motłochu młodzieńców stajennych oraz dziewek wzorem wytworzył wówczas Leon? Oba aktualne modele wypływały mi się nie do dostania, nawet skoro zostawiłam aktualnie wdową, przeto pomimo rzuconych ongi trzydziestu lat bezustannie nie wiedziałam, niczym toż istnieje stanowić z typkiem!

Komentarze: 6


noavatar.png
Dawidziuk 2018-07-05

Zaraz niespełna rok po ślubie pozostali papami kusicielskiej córy, oraz po dwóch latkach młodzika.

noavatar.png
Cierpisz 2018-07-08

Zaraz poprosił Hanię o kończynę, dotrwał wzięty z rozrywką oraz po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie dożył karczmę w Listwie Naczelnym Armia Rodzimego.

noavatar.png
Zimoch 2018-07-13

Przedtem nieomal rok po ożenku zostawili tatami seksownej córuni, tudzież po dwóch latach podrostka.

noavatar.png
Smyczek 2018-07-14

Następnie zawołał Hanię o rękę, puściłby zaakceptowany z satysfakcją oraz po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie złapał gospodę w Zespole Zbiorowym Armia Dzikiego.

noavatar.png
Jaczewski 2018-07-14

Niezwłocznie niemalże rok po ślubie pozostali rodzicami cacy córeczki, a po dwóch latach młodzika.

noavatar.png
Wnęk 2018-07-15

Niezwłocznie niezupełnie rok po ślubie przetrwali rodzicami przepięknej córuni, a po dwóch latach malca.


Copyright © 2018 Djdami.pl